Про нежить

Частота захворювання

Риніт (нежить) – з цим неодмінним супутником холоду і сирості знайомі всі. Риніт може бути самостійним захворюванням, а може стати симптомом таких хвороб як ГРВІ або грип, кір, дифтерія та інших. Набряклість і закладеність носа, купа серветок в кишенях знайомі кожному дорослому. Однак більше і довше ринітом хворіють діти. У дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку нежить як симптом або самостійне захворювання може з’являтися 6-8 разів на рік. Тобто чи не кожен місяць, за винятком літнього періоду.

Нежить у дитини

Дитячий нежить може носити затяжний характер і тривати 14 і більше днів. Цьому сприяє:

  • Вікова незрілість імунної системи дитини і маленький досвід боротьби з вірусами. Існує більше 200 різновидів вірусів, здатних спровокувати ГРВІ, і дитина 3-4-х років, яка тільки-но пішла у садок, починає послідовно з ними стикатися.
  • Те, що носові ходи у дитини вузькі, виділення відходять важко.
  • Різні алергени. Гостру форму такого нежитю складно відрізнити від вірусного риніту самостійно. У дитини спостерігається така ж набряклість носа, утруднене дихання і рясні виділення, ще може турбувати сльозотеча і свербіж в очах. Якщо він зустрічається з алергеном не дуже часто, мама може і не підозрювати про наявність у нього алергії, плутаючи загострення алергічного риніту з легким перебігом ГРВІ.

Лікувати чи не лікувати?

Нежить, який не лікували, може вести прямо до виникнення набагато більш небезпечних і неприємних захворювань.

Слиз, який забиває носові проходи, застоюється і сприяє просуванню інфекції по дихальних шляхах. В результаті нешкідливий нежить може перерости в синусит, тобто запалення носових пазух і стати причиною виникнення і більш небезпечних захворювань.

Питання-відповідь

Чи дійсно спрей Делуфен® лікує риніт і риносинусит або тільки знімає симптоми?
Завдяки комплексній - протизапальній, протиалергічній, відновлювальній і захисній - дії на слизову оболонку носа і приносових пазух Делуфен® ефективно лікує нежить будь-якого походження.
Чи можна поєднувати Делуфен® з іншими лікарськими засобами та методами лікування?
Значущої взаємодії з іншими фармакологічними засобами не виявлено. Препарат можна комбінувати з будь-якими лікарськими засобами та методами лікування.
Як довго можна застосовувати спрей Делуфен®?
Препарат може застосовуватися тривалий час. При хронічній формі захворювань спрей Делуфен® може використовуватися 4 тижні. При цьому не виникає звикання або ослаблення лікувального ефекту.
Що буде зі слизовою оболонкою носа при тривалому застосуванні препарату Делуфен®?
Спрей не подразнює слизову, не провокує відчуття сухості, більш того він відновлює і захищає слизову порожнини носа.

Інструкція до лікарського засобу Делуфен

Фармакотерапевтична група.

ДЕЛУФЕН® спрей назальний завдяки комплексній протизапальній, протиалергічній, репаративній та захисній дії на слизову оболонку носа та приносових пазух ефективно лікує нежить незалежно від причини виникнення (вірусна, бактеріальна, вазомоторна або алергічна). Швидко усуває запалення та набряк, не спричиняючи подразнення або відчуття сухості в носовій порожнині. Звільняє носові ходи та синуси від слизу. Знижує ризик розвитку гнійних ускладнень гострого катарального риносинуситу.

Водночас препарат чинить виражену протиалергічну дію: усуває свербіж, набряк, закладеність носа та ринорею алергічного походження, в т.ч. при полінозах та сінній гарячці. Препарат знижує чутливість слизових оболонок до різноманітних подразників (запахів, тютюнового диму, зміни температури навколишнього повітря) та алергенів (пилку рослин, побутового пилу, вовни).

Не спричиняє звикання або послаблення лікувального ефекту, навіть при тривалому застосуванні.

У хворих з проявами хронічного атрофічного риніту, такими як сухість слизової оболонки носа, підвищена вразливість та кровоточивість слизової оболонки, препарат відновлює роботу келихоподібних клітин, живлення та структуру слизової оболонки носа. Зволожує слизову оболонку, позбавляє від сухості в носі та кірочок. Сприяє процесам загоєння слизової оболонки, відновлює її захисну функцію, носове дихання та нюх.

Препарат чинить пряму протимікробну дію, підсилює місцевий імунітет та відновлює нормальний біоценоз слизової оболонки носоглотки.

Спрей Делуфен в аптеках України

В аптеку